Україна — Чехія: текстова онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

· Прямий

Текстова трансляція матчу Ліги Європи Україна — Чехія

90+1′ 1:1. Зупинили в центрі поля чехи останню атаку збірної України, після чого пролунав свисток арбітра

90+5 Лінгр отримав жовту за удар по нозі Таловєрова

90+1′ П’ять хвилин ще грати командам

89′ Матвієнко злету з кута штрафного пробив повз ближній

85′ Програв Тимчик боротьбу справа біля кутового

83′ Яремчук, який замінив Довбика, завершив неточним ударом хорошу комбінацію

81′ Коларж відбив удар Зубкова зі штрафного “на силу”, зреагувавши на рикошет

80′ Штрафний для України небезпечної позиції

77′ Трубін рятує команду! Забрав у падінні з другої спроби в ногах у суперника м’яч, підправлений після передачі в зону перед воротарським. І одразу ввів у гру

75′ Пішла гра від воріт до воріт: українці хочуть дотиснути, чехи чекають на шанс в контратаці. Багато помилок і боротьби, багато фолу. Жовту отримав Криськів, який нещодавно вийшов на поле

69′ Зовсім трохи забракло для удару в атаці збірної України — відпустив від себе м’яч Довбик

67′ На поле вийшов Калюжний. Другий матч у футболці збірної — а він уже улюбленець трибун. За самовідданість на полі уболівальники назвали його “українським Ґаттузо”, з чим автор цих рядків не може не погодитися. Навіть зовні Іван схожий на легендарного одноклубника Андрія Шевченка

64′ Хори вдарив ліктем по голові Таловєрова у боротьбі за верхову подачу в наш карний — і отримав цілком заслужену жовту

60′ Поки вдається супернику блокувати українські удари — цього разу Шапаренка. Але варто відзначити — наразі саме чехи грають на відбій. Наші на куражі

58′ Пішли заміни у чехів — не хочеться їм втрачати очки в цій грі

54′ 1:1! Спокійно, на перший погляд, навіть флегматично розвів по різних кутах м’яч і воротаря Довбик. Супер упевнене виконання

53′ Так, це пенальті — відеоповтор розвіяв усі можливі сумніви

51′ Пенальті? Рукою зіграв Крейчі! Чекаємо на ВАР

50′ Поспішив з передачею Трубін і помилився, але все спокійно — м’яч підхопив Судаков у зоні лівого захисника

46′ Другий тайм розпочався. До слова, Олексій Гуцуляк поки на стадіоні під наглядом лікарів, не повезли його до лікарні, що дає підстави сподіватися на швидке одужання футболіста

45+4′ Перерва

45+2′ Гол чехів скасували через офсайд — Трубін відбив на голову форварду передачу в карний, яку підправив гравець суперника, що був у той момент в офсайді

45+1′ Три хвилини ще грати до перерви

44′ А ось Мудрик опинився зліва, і з кута воротарського з-під ноги захисника вдарив низом — у руки воротарю

43′ Дедалі частіше ми бачимо Мудрика у центрі замість звичного лівого флангу. Додає це гостроти атакам, але не більше того поки що

41′ Дуже неточний навіс зліва від Матвієнка ледь не залетів у дальній верхній кут воріт Коваржа. Навряд чи саме таким був задум нашого лівого захисника

38′ Довбик опинився в офсайді після тонкої передачі Шапаренка на хід форварду

37′ Небезпечний дальній удар — Черв ледь не поцілив у дальній кут

35′ Коварж змушений був вийти за межі карного на перехоплення передачі. В атаці другим темпом Мудрик сміливо пішов у обіграш, але звалився м’яч з його ноги при ударі

33′ Діагональ низом Судакова забрав до рук Коварж – не дотягнувся Довбик до м’яча

32′ Не пройшла добра за задумом передача Судакова у карний суперника

30′ Слід констатувати, що чехи щоразу перші на м’ячі після дальніх передач

29′ Матвієнко не зміг обробити закидання Таловєрова до лівого кутового прапорця

27′ Дуже перспективну контратаку не змогли завершити ударом українці через непорозуміння у фінальній фазі

24′ Розігнали широку атаку наші футболісті — розрізну передачу справа виніс у підкаті на кутовий гравець чехів

20′ На щастя, прийшов до тями Гуцуляк, але гру продовжити він не зможе. Сподіваємося, що все буде гаразд з Олексієм після цього моторошного зіткнення. Зубков на полі замість нього

18′ 0:1 Черв забив дальнім ударом після відскоку після подачі з кутового. За мить перед цим Гуцуляк втратив свідомість після зіткнення головою з Соучеком

17′ Черни непогано пробив з-за меж карного з розвороту — над дальньою дев’яткою

15′ Таловєров відпрацював за всю оборону: витиснув він півзахисника чехів з нашого карного

10′ Небезпечно було біля наших воріт! Трубін не зафіксував м’яч, але виніс, на щастя, Таловєров

6′ Шапаренко пробив над воротами після пасу низом Мудрика з лівого флангу

4′ Виграв боротьбу на другому поверсі Забарний після флангової подачі чехів

1′ Матч розпочався!

Стартові склади команд:

Україна: Трубін — Конопля, Забарний, Таловєров, Матвієнко — Судаков, Степаненко, Шапаренко — Гуцуляк, Довбик, Мудрик.

Запасні: Бущан, Михайліченко, Сваток, Яремчук, Буяльський, Калюжний, Назаренко, Ванат, Тимчик, Зубков, Криськів.

Чехія: Коварж — Вітік, Крейчі, Зелени — Цоуфал, Соучек, Черв, Провод — Черни, Шульц — Хори.

Запасні: Кінські, Єдлічка, Змрзли, Клімент, Гранач, Гложек, Чванчара, Кухта, Кушей, Калвах, Лінгр, Крал.

Сьогодні  збірна України проведе поєдинок матч четвертого туру Ліги націй проти збірної Чехії, який відбудеться на номінально домашній арені у Вроцлаві.

Поєдинок розпочнеться о 21:45 за київським часом, “Прямий” проведе текстову онлайн-трансляцію.

Нагадаємо, збірна України почала новий розіграш Ліги націй 7 вересня з поразки від Албанії з рахунком 1:2.

У наступному турі “синьо-жовті” також програли – матч проти збірної Чехії завершився з рахунком 3:2.

У третьому ж турі збірна України перемогла Грузію та здобула перші очки у Лізі націй.